Ředitel společnosti Zbyňěk Čep

Vážení kolegové, klienti a přátelé,

vše začalo v roce 2003 v Jiřicích na Nymbursku s přítelem Karlem Mouchou. Tehdy ještě žijící v Milovicích a pracující ve společnosti AAA Auto, začal přemýšlet co s volným časem. Tehdy se zrodila myšlenka odejít od Tonyho Denyho a do 2 let tu bylo první veřejné oficíální hřiště na paintball v Milovicích a zcela samostatně fungující společnost. Samotné AAA Auto bylo pro mne velmi zajímavé, především díky době, kterou jsem tam strávil a pracoval a také diky mým prvním zkušenostem s organizací teambuildingů pro kolegy AAA. Začali jsme organizovat pro 30 osob a skončili s cca 160 lidmi pro, které jsme vymýšleli pořád něco nového. Pro zajímavost ve společnosti AAA Auto jsem pracoval od roku 1998 do roku 2005.

V roce 2006 se přestěhoval paintball na 24 měsíců z Jiřic do Milovic k Vratislavu Veselému, kde jsme vytvořili unikátní herní prostředí a spojili vojenskou techniku s paintballem. Myslím, že to byla pro všechny škola, vč. mého zástupce Martina Pomahače, který jako místní provozuje paintball na Tankodromu Milovice za mě do dnes.

V roce 2008 jsme se setkali s Františkem Vágnerem a s ním společně vybudovali jen za 4 měsíce 2 adrnelin centra:

 • Adrenalin Park Milovice
 • Adrenalin Park Rokytnice společně s penzionem Družba

Oba parky fungovaly a prosperovali, dokud nedolehla finanční krize 2009-2010. Nevím jak jste trávili čas vy, ale pro nikoho z nás to dobré nebylo. Po té, co jsme neustáli Rokytnici nám zůstalo hřiště v Milovicích, které díky Bohu funguje do dnes.

V roce 2011 jsem se spolčností AGS Trade, dnešní matka mých projektů začal budovat nejen PAINTBAL ale také TEAMBUILDING. Nyní už se nacházíme v zárodcích této dnes velmi dobře prosperující divize a věřím, že LZ Music Production bude také prosperovat.

V letech 2013 a 2014 jsem spolupracoval s agenturou mé sestry Hany pod názvem XACT s.r.o., kde jsme připravili spoustu zajímavých akcí a hlavně získali exkluzivní zastoupení na Tokhi Music s.r.o. Zbyňka Krupy. V roce 2014 jsme se dohodli na odchodu z XACTU a nástupu do pozice obchodního ředitele Tokhi Music s.r.o. až do 12/2015. Díky Božímu požehnání jsme během 2 let získali spoustu zakázek a náš obrat vzrostl o neuvěřitelných 1.000%!!!

 

Do dnešního dne od roku 2003, jsem se osobně zůčastnil a produkčně zajistil více jak třista akcí pro více než tisíce klientů. Budu moc rád, pokud budeme moci akci zajistit i vám.

Zbyněk Čep

Samotná Agentura AGS Trade s.r.o. vznikla v roce 1993 pod názvem Paintballgame.cz jako společnost provozující paintball. Za dobu svého působení se vyprofilovala v přední agenturu poskytující služby v oblasti eventu a teambuildingu a zároveň rozšířila své portfolio a další divize zabývající se jinými segmenty trhu.

AGS Trade

 1. Eventové agentury
 2. Hotely
 3. Korporátní klientela
 4. Města a obce
 5. Zimní stadiony
 6. Dodavatelé eventového vybavení od zvuku až po kompars
 7. Cateringové společnosti
 8. Sportovní kluby
 9. Cestovní kanceláře
 10. Adrenalin parky

Všechny reference